
FASE® | Fast Entry Snowboard Binding System
The next generation two-strap binding: a revolutionary Fast Entry System, featuring the rider-trusted performance and comfort of two-strap bindings, compatible with any boots.

S2AS in het VK heeft zeker pre-orders geopend, want daar heb ik de mijne vandaan. Ze hebben alleen nog de Bataleons en het lijkt erop dat de Mercury's in ongeveer 5 seconden uitverkocht zijnWacht, kunnen we al pre-orderen?
Bedankt, deze zien er cooler uit dan in de promo-video's.Heb deze kleine zijvideo gemaakt om het FASE-systeem in meer detail uit te leggen. Er komt er binnenkort nog een waarin de belangrijkste en meest populaire vragen worden beantwoord die ik in de reacties heb gekregen. Ik hoop dat het helpt 👍
Is het je opgevallen dat sommige van de andere recensenten het probleem hebben opgemerkt met de teenriemen die bewegen op de Rome- en Bataleon-bindingen?Heb deze kleine zijvideo gemaakt om het FASE-systeem in meer detail uit te leggen. Zal er binnenkort nog een hebben waarin ik de belangrijkste en meest populaire vragen beantwoord die ik in de reacties heb gekregen. Ik hoop dat het helpt 👍
Ik heb nooit grote problemen gehad met de teenbandjes, maar ik weet wel dat er een paar kleine aanpassingen en kleine ontwerpupgrades plaatsvinden voordat de productiebindingen in de winkels liggen 👍Heb je het probleem opgemerkt dat sommige van de andere reviewers hebben opgemerkt met de teenbandjes die bewegen op de Rome- en Bataleon-bindingen?Heeft deze kleine zijvideo gemaakt om het FASE-systeem in meer detail uit te leggen. Zal er binnenkort nog een komen met antwoorden op de belangrijkste en meest populaire vragen die ik in de reacties heb gekregen. Ik hoop dat het helpt 👍
Ik bedoel, het zachtjes omhoog duwen van een teenbandje was voor mij geen dealbreaker. Niet in vergelijking met het constant moeten vissen van een onder mijn schoen.
ik kan dit bevestigen. Het is na het rijden met FASE vele dagen en dan teruggaan naar een normale binding, dat je beseft hoe veel gemakkelijker en sneller FASE is. Omdat ik ouder en minder flexibel ben, plaagden mijn jongens me vroeger, terwijl ze wachtten tot ik me vastmaakte. Nu met FASE heb ik de helft van de tijd nodig die zij nodig hebben.Heb de afgelopen 3 maanden op alle vier versies gereden, voornamelijk de Thirtytwo T32M binding. FASE is de toekomstige technologie van 2-strap bindingen! Echte 2-strap prestaties maar VEEL sneller in/uit. Wie wil dat nou niet? De eerste keer weer andere bindingen testen zonder de FASE en ik vergat bijna de teenstrap los te maken.![]()
Trouwens: deze FASE highbacks zijn voorgedraaid. ✋Nieuwe video beantwoordt de meest populaire/belangrijke vragen!
Pre-rotatie verwijst naar de bovenkant van de highbacks van de bindingen. Hier is het belangrijk. Ik had gehoord dat Rome en Bataleon deze functie hadden, maar bij nadere beschouwing lijkt dat niet zo te zijn.Na het zien van je reactie op YouTube gisteren, zoals ik in de reactie terug zei, was ik niet 100% zeker over de pre-rotatie, maar nu ben ik er zeker van dat ze dat niet zijn. Heb ze van dichtbij bekeken en wat metingen gedaan. Bekijk de video 👍
View attachment 177004Ik begrijp wat je zegt, dat is in feite wat ik bedoelde met een Asymmetrische Highback. Daar zit de verwarring. Bedrijven verwijzen meestal naar "highback rotatie" wanneer ze het hebben over waar het op de heelloop wordt gemonteerd en hoe je ze kunt aanpassen door ze fysiek in de heelloop te draaien. Dan zou de vorm hierboven asymmetrisch zijn, waardoor er iets meer materiaal aan de buitenkant van de highback komt. De Jones- en Bataleon-bindingen zijn absoluut asymmetrisch, de Rome is licht asymmetrisch en de Thirtytwo highback is volledig symmetrisch.
Niet-FASE Jones, NU en ja bindingen hebben allemaal een symmetrische highback montage en staan geen highback rotatie toe. De pre-rotatie is een vaste rotatie in het bovenste uiteinde van de highback. Dit is hetzelfde als de FASE Jones binding.Dat zijn twee verschillende kenmerken van de highback en die beschrijving zet ze een beetje dicht bij elkaar om het op één te laten lijken. Deze van de Jones-archieven is iets beter, waar het het voordeel van de asym highback iets meer beschrijft EN DAN vermeldt hoe ze ook 5 graden voorgedraaid zijn (wat verwijst naar hoe/ View attachment 177010 waar ze in de heelloop zijn gemonteerd).
vrijwel alle moderne binding highbacks zijn asymmetrisch, dus het noemen van HB asym betekent niets. Zelfs de 32 FASE highbacks die symmetrisch lijken, zijn in feite asymmetrisch.Het is niet nodig om foto's te sturen, ik ben bekend met de Jones/Yes bindingen. Ik besef me dat alle huidige bindingen een symmetrische montage op de hiel lus hebben. Maar de vragen over de bindingen met FASE die gaan over "rotationele highbacks" verwijzen allemaal naar een highback die kan worden gedraaid in de hiel lus en daadwerkelijk kan worden aangepast, of ze nu een asymmetrische highback hebben of niet. De foto van de bindingen die je stuurde (en de foto/beschrijving waar ik op reageerde) was de oude Jones Apollo uit 2011, die toen een asymmetrische highback EN voorgedraaide montage had. De huidige, bijgewerkte modellen hebben alleen de asymmetrische highback. In de snowboardindustrie verwijst de bewoording "rotationele highback" of "voorgedraaide highback" naar hoe deze op de hiel lus is gemonteerd, niet naar hoe het bovenste deel van de highback is gevormd. Ik probeer hier niet moeilijk over te doen, ik wil gewoon niet dat mensen denken dat er een functie op de bindingen zit die er niet is. Uiteindelijk heeft u gelijk, maar de juiste bewoording/manier om de specificaties/technologie over te brengen is: de highbacks zijn NIET voorgedraaid en kunnen niet worden gedraaid, maar een paar van de highbacks ZIJN asymmetrisch met extra materiaal aan de bovenkant, zijkant om te helpen compenseren voor het feit dat ze niet kunnen worden gedraaid.
Een beetje laat, maar ik ben dol op skatetech. Ik heb nu drives en jones mercury. Ik haat de teenband van de huidige drives, maar ben dol op de stijfheid van de binding. Mercury is een beetje te zacht, maar de bandjes passen goed bij mijn schoenen. Skatetech helpt echt met de kantengrip, vooral op de hielkant. Aan de oostkust rijd ik zoveel ijs dat skatetech het gewoon absorbeert en de kracht rechtstreeks in de kant zet. Ik betrap mezelf er vaak op dat ik agressiever rijd dan ik zou moeten doen en besef pas hoe ijzig het is als ik iets langs me hoor schrapen op het ijs. Skates absorberen echt geklets terwijl ze op de kant staan, waardoor de kant op stevige sneeuw in contact blijft. Als skatech in fase kan worden opgenomen, zou dat geweldig zijn. Het zou jammer zijn om skatetech te verliezen op niet-echte mercury mercury bindingen van jones die een naam gebruiken maar geen belangrijke functie behouden. Als je echter geen ijs rijdt, zul je misschien niet zo veel van de technologie houden.Ha, je had helemaal gelijk. Heb je ervaring met skate tech? Zo ja, vond/vind je het leuk of niet?